Remis z Iną

Napisał Administrator 14.11.2021

W meczu 17. kolejki rozgrywek Kipsta IV ligi ZZPN, nasz zespół zremisował na swoim boisku z Iną Goleniów 1:1.

W pierwszej połowie w grze naszej drużyny panowało sporo nerwowości i niedokładności, co napędzało kolejne kontry w wykonaniu zespołu z Goleniowa. Po strzale z bliskiej odległości Damiana Banachewicza doskonale interweniował Jakub Hencel, a po chwili po uderzeniu z rzutu wolnego naszą drużynę od straty gola uratował słupek. W odpowiedzi swoich szans szukali Cezary Zalewski i Daniel Wojciechowski.

Po drugiej stronie boiska ponownie to goście bliscy byli strzelenia gola, lecz po interwencji bramkarza naszego zespołu futbolówka odbiła się od słupka. W 40. minucie drużyna z Goleniowa objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę głową zgrał Mojsiewicz, a z bliskiej odległości do siatki skierował ją Banachewicz.

Od początku drugiej części nasz zespół dążył do strzelenia wyrównującej bramki. Najpierw niecelnie główkował Cezary Zalewski, a w 53. minucie po strzale z rzutu wolnego, piłka odbiła się od jednego z graczy stojących w murze i całkowicie myląc bramkarza wylądowała w siatce.

Nasza drużyna nie zwalniała tempa i już po chwili głową strzelał Daniel Chyła, jednak między słupkami znakomicie interweniował golkiper gości.

W 70. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jakub Czyżewski i nasz zespół kończył spotkanie w osłabieniu.

Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry przed znakomitą szansą stanął Cezary Zalewski, lecz napastnik naszej drużyny przegrał pojedynek z bramkarzem gości.