Robert Ziętarski najlepszym strzelcem wiosny w II lidze

Napisał Administrator 10.06.2018

Sezon 2017/18 w drugiej lidze dobiegł końca. Niestety naszemu zespołowi nie udało się utrzymać na tym szczeblu rozgrywkowym, ale są statystyki, w których nasi piłkarze przewodzą, a do takich należy Robert Ziętarski.

„Ziętar” był w sezonie 2016/17 najlepszym strzelcem naszej drużyny w trzecioligowych rozgrywkach strzelając jedenaście bramek. Latem przeniósł się do pierwszoligowej Puszczy Niepołomice, skąd zimą wrócił do naszego zespołu na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Robert z pewnością dał do myślenia sztabowi szkoleniowemu drużyny z Niepołomic, należąc wiosną do wyróżniających się postaci w całych drugoligowych rozgrywkach, strzelając aż dziesięć bramek w trzynastu występach.

W ten sposób „Ziętar” został najlepszym strzelcem wiosennych zmagań w drugiej lidze. Osiem goli strzelił wiosną Wojciech Łuczak z ŁKS Łódź, a po siedem trafień zapisali na swoim koncie Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków), Adam Żak (Rozwój Katowice), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard) oraz Paweł Tarnowski (Znicz Pruszków).