Rocznik 2011 grał w Gdyni i Przechlewie

Napisał Administrator 28.06.2019

Aktywny tydzień mają za sobą młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2011.

W ubiegłym tygodniu, w czwartek, młodzi gracze naszego klubu brali udział w turnieju Dorszyk Cup w Gdyni. Zmagania były prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych. W tej skierowanej do zawodników urodzonych w 2011 roku i młodszych wystąpiły dwa zespoły naszego klubu.

Młodzi gracze naszego klubu zakończyli rywalizację w Trójmieście na czwartym i piątym miejscu. W turnieju zwyciężyła drużyna UKS Jedynka Reda, po wygranej w finale nad Olimpią Osowa.

W sobotę młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2011 uczestniczyli w turnieju Goodvalley Cup w Przechlewie. W silnie obsadzonych zmagań wystąpiło szesnaście drużyn, w tym dwa zespoły naszego klubu.

Nasze zespoły zaprezentowały w zmaganiach wysoką formę, o czym świadczy fakt, że obie spotkały się ze sobą w pojedynku półfinałowym.

Ostatecznie Gwardia I zakończyła rywalizację na drugim miejscu, po porażce w finale z Football Factory Przecław. Gwardia II uplasowała się na czwartej pozycji. Na trzecim miejscu turniej zakończyła Pomerania I Gdańsk.

Warto dodać, że dwa indywidualne wyróżnienia trafiły do młodych zawodników naszego klubu. Z 16 golami najlepszym strzelcem imprezy został Gracjan Klimek, a najlepszym bramkarzem został wybrany Alan Budny.