Rozpoczęli od wygranej

Napisał Administrator 26.08.2017

Od wygranej rozpoczęli nowy sezon w Wojewódzkiej Lidze Juniorów gracze prowadzeni przez Karola Izmajłowicza.

Latem w zespole juniorów starszych naszego klubu doszło do wielu zmian. W kadrze pojawiło się wielu nowych zawodników, a drużyna oparta jest w większości na graczach urodzonych w latach 2000 i 2001 (w tym sezonie w rozgrywkach juniorów starszych mogą występować zawodnicy z 1999 roku i młodsi).

Nasz zespół rozpoczął sezon od sobotniego meczu derbowego z beniaminkiem zmagań - Akademią Sportu Zryw Kretomino. Po zaciętym pojedynku młodzi gracze naszego klubu zwyciężyli 2:0.

Obie bramki padły w drugiej połowie meczu. Tuż po przerwie na listę strzelców wpisał się Marcin Dubielewicz. W doliczonym czasie gry rezultat spotkania ustalił Mikołaj Szkutnik.