Rozpoczynamy ligową wiosnę

Napisał Administrator 03.03.2023

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozpoczną zmagania w rundzie rewanżowej rozgrywek Kipsta 4 Ligi ZZPN. Nasza drużyna podejmie na swoim boisku Rasel Dygowo.

Będzie to pojedynek czwartej z szóstą drużyną ligowych rozgrywek po jesiennych meczach. W szesnastu rozegranych spotkaniach zespół z Dygowa zgromadził w swoim dorobku dwadzieścia sześć punktów, odnosząc siedem zwycięstw, notując pięć remisów oraz ponosząc cztery porażki.

Nasza drużyna po jesiennych meczach zajmuje w ligowej tabeli czwarte miejsce z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów. Nasz zespół odniósł w pierwszej części sezonu jedenaście wygranych, poniósł trzy porażki oraz dwukrotnie zremisował.

W pierwszym meczu tych zespołów, który rozegrany został w Dygowie, padł remis 1:1. Gola dla naszej drużyny strzelił wówczas Fabian Walaszczyk, a do wyrównania doprowadził Łukasz Włodarczyk.

Przypominamy o trwającej internetowej sprzedaży biletów na sobotni mecz (10 zł bilet normalny i 5 złotych bilet ulgowy) oraz karnetów na wiosenne mecze naszego zespołu (70 złotych/11 spotkań). Te można nabyć na stronie: www.gwardia.panbilet.pl

W dniu meczu kasy stadionu będą otwarte od godziny 11.30. Będzie w nich można kupić również Skarb Kibica Gwardii Koszalin (10 zł), który z pewnością będzie ciekawą pamiątką dla wszystkich sympatyków.

Początek meczu sobotniego meczu z Raselem Dygowo o godzinie 12.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34.

Gorąco zapraszamy!