Ruszyła internetowa sprzedaż biletów i karnetów

Napisał Administrator 01.03.2023

Już w sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają pierwszy mecz w rundzie rewanżowej zmagań Kipsta 4 Ligi ZZPN. Nasza drużyna zmierzy się na swoim boisku z Raselem Dygowo. Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na to spotkanie. Dostępne są również karnety na wiosenne mecze rozgrywane przez nasz zespół na stadionie przy ulicy Fałata 34.

Podobnie jak w rundzie jesiennej, ceny biletów na mecze naszego zespołu rozgrywane na stadionie przy ulicy Fałata to: 10 złotych (bilet normalny) oraz 5 złotych (bilet ulgowy).

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się i emerytom - za okazaniem legitymacji, z kolei wstęp bezpłatny przysługuje kobietom, dzieciom do lat 7 oraz osobom powyżej 75 roku życia.

Wstęp bezpłatny przysługuje również osobom niepełnosprawnym na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunem.

W internetowej sprzedaży znajdują się już również karnety na wiosenne mecze rozgrywane na stadionie przy ulicy Fałata 34. W tej części sezonu nasz zespół rozegra na swoim boisku jedenaście spotkań (dziesięć meczów rundy rewanżowej oraz zaległe spotkanie z rundy jesiennej z Kluczevią Stargard).

Cena karnetu na jedenaście domowych meczów to 70 złotych (nie sprzedajemy karnetów ulgowych).

Bilety na sobotni mecz z Raselem Dygowo oraz karnety na domowe spotkania naszej drużyny w rundzie wiosennej można już nabyć na stronie: www.gwardia.panbilet.pl

W dniu meczu kasy stadionu będą otwarte od godziny 11.30.

Spotkanie z Raselem Dygowo rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34.