Sparingowa wygrana

Napisał Administrator 16.01.2021

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą drugi mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Rywalem naszej drużyny ponownie był Bałtyk Koszalin.

Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny 1:0 (0:0).

Choć to początek okresu przygotowawczego, to spotkanie było rozgrywane w dość szybkim tempie. W naszym zespole w dogodnych sytuacjach do strzelenia gola znaleźli się m.in. Adam Gross i Dawid Rybacki. Po jednym ze strzałów pierwszego z wymienionych futbolówka odbiła się od poprzeczki. Ponadto groźnie z dystansu strzelali Cezary Bać i Daniel Chyła.

Po drugiej stronie boiska kilkoma znakomitymi interwencjami popisał się Dawid Skoczyk.

W drugiej połowie bliski wpisania się na listę strzelców był Cezary Zalewski, jednak piłka po strzale głową młodego napastnika naszej drużyny odbiła się od słupka. Groźnie z dalszej odległości strzelał Marcel Ziemann. W odpowiedzi znakomite okazje do zdobycia bramki stworzył sobie Bałtyk, jednak między słupkami doskonale interweniował Dawid Skoczyk.

W końcówce spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Marcin Dubielewicz. Po chwili futbolówkę do bramki skierował również Cezary Zalewski, lecz w tej sytuacji arbiter wskazał pozycję spaloną.

Skład Gwardii: Skoczyk - Maciąg, Czyżewski, Silski, Walaszczyk, Szygenda, Bać, Chyła, Rybacki, Sulima, Gross. Grali również: Dubielewicz, Pytlewski, Bachleda, Wróblewski, Balicki, Zalewski, Chać, Hendryk, Ziemann.