Trampkarze zakończyli ligowe rozgrywki

Napisał Administrator 22.06.2018

Nasze zespoły trampkarzy rywalizujące w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim, zakończyły ligowe rozgrywki.

Udanie sezon zakończyli trampkarze starsi, którzy podczas minionego weekendu ograli na wyjeździe FASE Szczecin 7:1. Bramki dla naszej drużyny strzelili Mateusz Wróblewski, Kacper Grygiel, Marcel Machciński, Krzysztof Szperlak, Jakub Prątnicki, Radosław Bazgier i Adrian Wojciechowski.

Wiosną podopieczni Radka Dębickiego rywalizowali w grupie A wojewódzkich rozgrywek i zmagania wśród najlepszych ekip w naszym województwie zakończyli na wysokiej, czwartej pozycji. 

W czternastu rozegranych meczach nasza drużyna odniosła siedem zwycięstw, zanotowała dwa remisy i poniosła pięć porażek. Dało to naszemu zespołowi 23 punkty i zaledwe dwa punkty straty do plasujących się na odpowiednio drugim i trzecim miejscu - Błękitnych Stargard i AP Gavia Choszczno.

Rozgrywki zakończyli także nasi trampkarze młodsi. W rundzie wiosennej nasz zespół walczył o punkty w grupie B wojewódzkich zmagań w tej kategorii wiekowej, gdzie nie miał sobie równych, odnosząc w dziesięciu spotkaniach aż dziewięć zwycięstw i notując jeden remis. 

Z dorobkiem 28 punktów nasza drużyna zakończyła rywalizację na pierwszym miejscu i jesienią trampkarzy młodszych naszego klubu ponownie zobaczymy w zmaganiach grupy A.