W niedzielę z Polonią

Napisał Administrator 29.09.2018

W niedzielę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty. W Środzie Wielkopolskiej nasza drużyna zmierzy się z miejscową Polonią.

Przed rozpoczęciem nowego sezonu Polonia przez wielu był wskazywana jako jeden z pretendenów do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W składzie zespołu ze Środy Wielkopolskiej znajdują się m.in. tak uznani w naszym kraju gracze jak Panamczyk Luis Henriquez czy pozyskany latem Jakub Wilk.

W ośmiu rozegranych meczach Polonia zgromadziła 10 punktów, odnosząc trzy zwycięstwa, notując jeden remis oraz ponosząc cztery porażki. 

W środku tygodnia drużyna z Wielkopolski była sprawcą jednej z największych niespodzianek w pierwszej rundzie rozgrywek o Puchar Polski, wygrywając na swoim boisku z drugoligowym Radomiakiem Radom 4:3. W kolejnej fazie rywalem Polonii będzie pierwszoligowa Odra Opole.

Nasz zespół przystąpi do tego meczu po przerwaniu serii pięciu meczów bez zwycięstwa. Przed tygodniem nasi piłkarze wygrali na swoim terenie z Lechem II Poznań 1:0.

Początek meczu w niedzielę o godzinie 15.00 na stadionie w Środzie Wielkopolskiej.