W Rybniku o kolejne punkty

Napisał Administrator 29.09.2017

Już dziś (piątek) piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty.

Na stadionie w Rybniku rywalem naszej drużyny będzie miejscowy ROW 1964. Zespół z Górnego Śląska plasuje się obecnie na dwunastej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. W dziesięciu rozegranych meczach ROW 1964 odniósł trzy zwycięstwa, zanotował dwa remisy oraz poniósł pięć porażek.

W ubiegłym tygodniu doszło w Rybniku do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Doświadczonego Marka Piekarczyka zastąpił dotychczasowy asystent - Roland Buchała. Zmiana trenera podziałała na drużynę mobilizująco, bowiem w poprzedniej kolejce ROW wygrał na boisku w Bełchatowie z miejscowym GKS 2:1.

W składzie drużyny z Rybnika znajduje się kilku zawodników mających za sobą grę w ekstraklasie. Do takich należą m.in. doświadczeni Mariusz Muszalik (311 występów i 16 goli) oraz Mariusz Zganiacz (177 meczów i 12 bramek). Pięć występów w najwyższej klasie rozgrywkowej ma za sobą również Sebastian Musiolik.

Nasz zespół przystąpi do tego meczu po dwóch kolejnych remisach - z Rozwojem Katowice i Legionovią Legionowo. Czy nasi piłkarze podtrzymają passę i sięgną po kolejne cenne punkty?

Początek meczu w piątek o godzinie 19.00 na stadionie w Rybniku.