W sobotę z Nielbą

Napisał Administrator 02.10.2020

W sobotę piłkarze naszego zespołu zmierzą się na swoim boisku z Nielbą Wągrowiec.

Po dziewięciu rozegranych kolejkach zespół z Wągrowca plasuje się na piątej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem szesnastu punktów. Nielba odniosła w tych spotkaniach pięć zwycięstw, zanotowała jeden remis oraz poniosła trzy porażki.

W ostatnich tygodniach drużyna z Wielkopolski odniosła trzy z rzędu wygrane, ogrywając kolejno Chemika Police (2:0), GKS Przodkowo (2:1) oraz Unię Swarzędz (4:3).

Najlepszym strzelcem zespołu jest autor czterech goli - Rafał Leśniewski, po trzy trafienia na swoim koncie mają Tomasz Bzdęga, Mateusz Rozmarynowski oraz Michał Steinke.

Początek meczu w sobotę o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. Serdecznie zapraszamy!

Przypominamy, że sprzedaż biletów i karnetów na ligowe mecze naszej drużyny, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej.

Bilet na sobotni mecz można nabyć na stronie: gwardia.panbilet.pl

Zakupionego w ten sposób biletu nie trzeba drukować, przy wejściu na stadion wystarczy go okazać w formie elektronicznej.

Nabyć można również mini karnet na cztery pozostałe mecze naszego zespołu rozgrywane na stadionie przy ulicy Fałata 34.

Informujemy także o możliwej rezerwacji telefonicznej karnetów i biletów pod numerem tel. 662 281 662. Odbiór biletów będzie możliwy w sobotę od godziny 14.00 w kasach stadionu.

Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty pieniędzy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kibicom zostanie udostępnionych 50 procent miejsc na stadionie.

Przypominamy również wszystkim kibicom o zaleceniach, jakie zostały opracowane na podstawie obowiązujących przepisów prawa powszechnego tj. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku, dnia 19 czerwca 2020 roku oraz 25 lipca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. (Dz.U z 2020 r. poz. 964 oraz poz. 1031 ; Dz.U z 2020 r. poz. 1066).

W szczególności:

- zachowaniu odległości 1,5 m, z tym że nie może być zajętych na stadionie więcej, niż 50% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności

- stosowanie maseczki zakrywającej usta i nos w trakcie poruszania się po obiekcie (do czasu zajęcia miejsca)

- dezynfekcja rąk przy wejściu na obiekt

Zasady nie obowiązują osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.