W sobotę z Polonią

Napisał Administrator 16.10.2020

W sobotę piłkarze naszego zespołu zmierzą się na swoim boisku z liderem rozgrywek - Polonią Środa Wielkopolska.

Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Kapuścińskiego znakomicie rozpoczęła sezon, odnosząc do tej pory dziesięć zwycięstw i notując jeden remis, dzieląc się przed tygodniem punktami z Unią Swarzędz. Polonia strzeliła w tych spotkaniach trzydzieści jeden bramek, tracąc zaledwie siedem.

Najlepszym strzelcem zespołu ze Środy Wielkopolskiej jest autor pięciu goli - Jędrzej Kujawa. Po cztery trafienia na swoim koncie mają Krzysztof Biegański, Damian Buczma oraz Luis Henriquez.

Przed tygodniem nasza drużyna pauzowała (mecz z Flotą Świnoujście został przełożony na inny termin), przystępując do spotkania z Polonią zajmując osiemnastą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem jedenastu punktów.

Przed naszym zespołem trudny mecz, ale nasi piłkarze z pewnością zrobią wszystko, by sprawić w tym spotkaniu miłą niespodziankę.

Początek meczu w sobotę o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, od 17 października wszystkie wydarzenia sportowe w naszym kraju odbywają się bez udziału publiczności.

Transmisję z meczu będzie można obejrzeć NA STRONIE