W Tarnobrzegu z Siarką

Napisał Administrator 08.09.2017

W sobotę piłkarze naszego zespołu powalczą o kolejne ligowe punkty. W Tarnobrzegu nasza drużyna zmierzy się z miejscową Siarką.

Pierwotnie gospodarzem tego spotkania miał być nasz klub, jednak ze względu na brak odpowiedniego obiektu i remont stadionu przy ulicy Fałata 34, a także zgodę działaczy Siarki na zamianę gospodarza, pojedynek zostanie rozegrany na stadionie w Tarnobrzegu.

Po siedmiu seriach gier drużyna prowadzona przez Włodzimierza Gąsiora plasuje się na jedenastej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Zespół z Podkarpacia odniósł do tej pory dwa zwycięstwa, zanotował jeden remis oraz poniósł cztery porażki. Najbliższy rywal naszego zespołu w pokonanym polu zostawił Wisłę Puławy oraz przed tygodniem ROW 1964 Rybnik.

Włodzimierz Gąsior dysponuje bardzo młodą kadrą. Dość powiedzieć, że w poprzednim sezonie Siarka zwyciężyła w klasyfikacji Pro Junior System. Również w obecnych rozgrywkach tarnobrzeżanie otwierają jak do tej pory tę klasyfikację.

Po siedmiu rozegranych kolejkach najlepszym strzelcem zespołu jest autor trzech goli – Mateusz Broź (brat gracza Legii Warszawa, Łukasza). Przed kilkoma dniami nowym graczem Siarki został znany z występów w m.in. Legii Warszawa, Widzewie Łódź czy Chojniczance Chojnice – Patryk Mikita.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy Alei Niepodległości w Tarnobrzegu.

Przedmeczowa opinia szkoleniowca naszego klubu - Tadeusza Żakiety

fot. archiwum Gwardia Koszalin