Wspólne oświadczenie Gwardii i Bałtyku Koszalin

Napisał Administrator 16.09.2022

W związku z wydarzeniami podczas ostatniego derbowego meczu ligowego juniorów starszych pomiędzy KKPN Bałtyk Koszalin a KS Gwardia Koszalin oświadczamy, że nie tolerujemy i nie będziemy akceptować chamskiego zachowania podczas wszystkich rozgrywek drużyn dziecięcych i młodzieżowych.

Czujemy się współodpowiedzialni za wychowanie młodzieży, dlatego nasi trenerzy będą zwracali szczególną uwagę na postawę zarówno młodych zawodników, jak i rodziców oraz kibiców podczas wszystkich rozgrywek, w których będą uczestniczyć.

Trenerzy, przy pełnym wsparciu zarządów obu klubów, otrzymali przyzwolenie na natychmiastową reakcję na wszelkiego rodzaju negatywne zachowania.

Zwracamy się również do zawodników obu klubów o należyte reprezentowanie swojego klubu oraz o przestrzeganie zasad fair play i wzajemnego szacunku.

Jest nam niezmiernie przykro, że jako kluby w początkowej fazie po całym zajściu nie ustaliliśmy wspólnego stanowiska, przez co ucierpieli najmłodsi zawodnicy, których ta sytuacja nie dotyczyła.

Mamy nadzieję, że jest to wystarczająca lekcja i w przyszłości nie będą miały miejsca podobne karygodne zachowania.

Ostatnie aktualności

Ostatnie aktualności