Wyjazdowo w Szczecinku

Napisał Administrator 06.05.2022

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejny mecz o ligowe punkty. W pojedynku dwóch czołowych drużyn zmagań, nasi zawodnicy zmierzą się na wyjeździe z MKP Szczecinek.

Zespół ze Szczecinka plasuje się obecnie na czwartej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 54 punktów. Na ten dorobek składa się szesnaście zwycięstw, sześć remisów oraz siedem porażek. W dziesięciu wiosennych meczach o ligowe punkty drużyna prowadzona przez Zbigniewa Węglowskiego siedmiokrotnie sięgnęła po komplet punktów, odnosząc często efektowne wygrane, jak 11:1 z Zefirem Wyszewo, 5:1 z Olimpem Gościno czy 4:0 z Dębem Dębno. Ponadto dwa spotkania zespół ze Szczecinka zremisował, ulegając jedynie na wyjeździe Hutnikowi Szczecin (0:4).

Nasza drużyna przystąpi do tego meczu po siedmiu zwycięstwach odniesionych w ośmiu ostatnich występach, zajmując trzecią pozycję w tabeli z 63 punktami.

Będzie to również pojedynek dwóch najlepszych snajperów ligowych rozgrywek. 28 trafień w swoim dorobku ma napastnik MKP - Jakub Okuszko, jedną bramkę mniej do tej pory zapisał na swoim koncie Wiktor Sawicki.

Początek sobotniego meczu o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Szczecinku.