Wyjazdowo z Iskierką

Napisał Administrator 10.11.2022

W piątek, w Święto Niepodległości, piłkarze naszego zespołu rozegrają przedostatni w tym roku mecz w rozgrywkach Kipsta 4 Ligi ZZPN. W pojedynku dwóch czołowych drużyn zmagań, nasi piłkarze zmierzą się na wyjeździe z Iskierką Szczecin.

Beniaminek zmagań to z pewnością jedna z rewelacji tego sezonu w czwartej lidze. Zespół ze Szczecina od początku rozgrywek plasuje się w czołówce tabeli, zajmując obecnie piąte miejsce, tuż za naszą drużyną. W dotychczasowych spotkaniach Iskierka odniosła dziesięć zwycięstw, zanotowała jeden remis oraz poniosła trzy porażki, z czego dwie w dwóch ostatnich meczach - z Kluczevią Stargard (0:3) i Raselem Dygowo (0:1).

Szczecinianie z pewnością zrobią wszystko, by w piątkowym meczu zrehabilitować się za te niepowodzenia. Najlepszym strzelcem Iskierki jest autor 11 z 24 strzelonych przez szczecińską drużynę goli - Jakub Pożyczka.

Nasz zespół przystąpi do tego spotkania po trzech zwycięstwach z rzędu, legitymując się obecnie dorobkiem 32 punktów (Iskierka ma o jeden punkt mniej) i plasując się na czwartej pozycji w ligowej tabeli.

Z pewnością czeka nas bardzo interesujące widowisko.

Początek meczu o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Topolowej w Szczecinie.