Zagrają w Arkonia Cup

Napisał Administrator 14.05.2018

Już wkrótce nasze drużyny młodzieżowe wystąpią w bardzo silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Arkonia Cup w Szczecinie.

Turniej odbędzie się w dniach 25-27 maja. Zmagania będą się odbywać w czterech kategoriach wiekowych. W trzech z nich wystąpią młodzi gracze naszego klubu.

W każdej z kategorii wiekowych do rozgrywek przystąpi dwanaście drużyn. W zmaganiach zawodników z rocznika 2010, w grupie A, rywalami młodych zawodników naszego klubu będą Arkonia I Szczecin, Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin i Olimpic Wrocław. W grupie B rywalizować będą Arkonia II Szczecin, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, AP Reissa Poznań, Legia Warszawa i AP Kotwica Kołobrzeg.

Młodych graczy naszego klubu zobaczymy także w zmaganiach rocznika 2009. Tu młodzi gwardziści w grupie A zmierzą się z Arkonią I Szczecin, Górnikiem Zabrze, Legią II Warszawa, Zagłębiem Lubin i AP Kotwica Kołobrzeg. W grupie B spotkają się Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Legia I Warszawa, Arkonia II Szczecin, AP Reissa Poznań i Olimpia Szczecin.

Młodzi wychowankowie naszego klubu rywalizować będą również w roczniku 2007. Tu w grupie A nasza drużyna zmierzy się z Arkonią I Szczecin, Górnikiem Zabrze, Arką Gdynia, Legią Warszawa i AP Reissa Poznań. W grupie B wystąpią Arkonia II Szczecin, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, FASE Szczecin i Kadra Kujawsko-Pomorskiego.