Znaleźli nowe kluby

Napisał Administrator 01.03.2018

Kilku zawodników reprezentujących jesienią barwy naszego klubu, zagra wiosną w nowych zespołach.

Maciej Gregorek trafił na wypożyczenie do czwartoligowego Bałtyku Koszalin. 20-letni skrzydłowy wystąpił jesienią w dziesięciu ligowych meczach, z czego w dziewięciu pojawił się na placu gry z ławki rezerwowych.

Patryk Sobiegraj będzie występował na podobnej zasadzie w innym czwartoligowcu – Raselu Dygowo. 25-letni obrońca bądź pomocnik nie wystąpił jesienią w żadnym ligowym spotkaniu.

Krzysztof Bułka będzie wiosną reprezentował barwy trzecioligowego GKS Przodkowo. 27-letni skrzydłowy wrócił przed sezonem do treningów po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Wystąpił jesienią w jednym spotkaniu.

Bartłomiej Oleszczuk wrócił do Wieży Postomino, w której występował wiosną poprzedniego sezonu. Jesienią rozegrał w drugiej lidze siedem meczów

Wiosną w barwach Gwardii nie zobaczymy również Kacpra Gajdemskiego, który będzie występował w czwartoligowej Vinecie Wolin, Aleksandra Sopla, który wrócił do Piasta Gliwice i został wypożyczony do Polonii Bytom, a także Sebastiana Gintera, który zrezygnował z gry z powodów osobistych.

Jak już informowaliśmy, zimą Gwardię opuścili również Aleksander Januszkiewicz, Wojciech Zyska oraz Paweł Łysiak.

Wszystkim wymienionym życzymy powodzenia!