Zwycięstwo w międzynarodowym turnieju!

Napisał Administrator 06.08.2017

Olbrzymi sukces odnieśli w Danii młodzi wychowankowie naszego klubu z rocznika 2007 i młodsi. Nasz zespół sięgnął po wygraną w międzynarodowym turnieju!

XL Bording Cup to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży w tej części Europy. W rozpoczętych w piątek w zmaganiach uczestniczyło ponad 170 drużyn, rywalizujących w kilku kategoriach wiekowych.

W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników do lat 11, wzięły udział dwa zespoły naszego klubu złożone z graczy urodzonych w latach 2007 i młodszych. 

Gwardia I rozpoczęła zmagania od wygranych w fazie grupowej nad - Ikast FS 1:0, Hammerum 7:0 oraz Herning I 7:0. W ćwierćfinale nasza drużyna pokonała IF Lynseg 9:0, z kolei w półfinale wyższość naszego zespołu musiał uznać Tjorring IF (7:1). W finale imprezy młodzi gracze naszego klubu pokonali Lemvig GF 4:1.

Z dobrej strony zaprezentowała się również Gwardia II, która w turnieju B w tej kategorii wiekowej zajęła trzecie miejsce. Nasz zespół rozpoczął rywalizację od kompletu zwycięstw w fazie grupowej nad - Braestrup IF 3:2, Herning Fremad 4:0 oraz Bording IF 12:0. W półfnale nasza drużyna uległa Tåsinge forenede Boldklubber 1:5.

Gratulujemy!