Zwycięstwo ze Świtem

Napisał Administrator 04.02.2018

Piłkarze naszego zespołu rozpoczęli w sobotę obóz przygotowawczy w Policach. W niedzielę nasza drużyna zmierzyła się w meczu kontrolnym z wiceliderem trzeciej ligi - Świtem Skolwin.

Pojedynek zakończył się wygraną naszego zespołu 2:1 (1:1). Prowadzenie w tym meczu objęli podopieczni Pawła Ozgi. Po zagraniu za linię obrony, okazji nie zmarnował Adam Nagórski. Po chwili doskonałej szansy nie zdołał wykorzystać Charles Nwaogu. Nasz zespół odpowiedział dogodną sytuacją Aleksandra Karbowiaka. W końcówce pierwszej połowy znakomite dośrodkowanie Radosława Mikołajczaka na gola zamienił Przemysław Brzeziański.

Na początku drugiej części "Brzezian" doskonale wystartował do znakomitego podania z głębi pola i w sytuacji sam na sam skierował futbolówkę do siatki. W kolejnych minutach obie drużyny miały swoje szanse, lecz rezultat spotkania nie uległ już zmianie.

W środę nasza drużyna zagra kontrolnie z Chemikiem Police.

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda (46. Dondera), Baranowski, Stańczyk, Maciąg, Karbowiak (46. Kwiatkowski), Shinmura, Poźniak, Ziętarski, Mikołajczak (46. Szubert), Brzeziański.