Daniel Sidor i Jeremiasz Grela w nowych klubach

Napisał Administrator 08.08.2017

Daniel Sidor i Jeremiasz Grela zagrają w najbliższym sezonie w nowych klubach.

Daniel Sidor, o którego odejściu informowaliśmy już przed kilkoma tygodniami, będzie występował w czwartoligowych Aniołach Garczegorze. Jego nowy zespół zremisował na inaugurację nowego sezonu ze Startem Miastko 4:4, a Daniel przebywał na placu gry do 56. minuty spotkania.

Przypomnijmy, Daniel Sidor trafił do naszego klubu latem 2013 roku z Gryfa 95 Słupsk. W pierwszym sezonie gry w naszym klubie łączył występy w pierwszej drużynie z grą w zespole juniorskim.

Przez cztery sezony rozegrał łącznie w barwach Gwardii na trzecioligowych boiskach 60 meczów, w których strzelił dwa gole.

W nowym klubie będzie występować także Jeremiasz Grela (na zdjęciu). 20-letni zawodnik występował w naszym zespole na zasadzie wypożyczenia z Chojniczanki Chojnice, strzelając w dwudziestu czterech meczach cztery gole. Latem wypożyczenie nie zostało przedłużone, lecz młody zawodnik wciąż będzie znajdować się pod obserwacją sztabu szkoleniowego naszej drużyny. W nadchodzącym sezonie Jeremiasz zagra w beniaminku trzeciej ligi - Wierzycy Pelplin.

Dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia!

fot. Jacek Wójcik/Głos Koszaliński