Derby juniorów młodszych na remis

Napisał Administrator 14.03.2019

W niedzielę do walki o ligowe punkty w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim wrócili juniorzy młodsi.

Już w pierwszym wiosennym meczu nasz zespół rywalizował w derbowym pojedynku ze swoimi rówieśnikami z Bałtyku Koszalin. Spotkanie dostarczyło sporych emocji, a losy meczu rozstrzygnęły się w końcowych minutach.

W 80. minucie gola dla naszej drużyny strzelił Antek Tomczak. Rywale doprowadzili do wyrównania pięć minut później i w ostatnich minutach częściej zagrażali bramce naszego zespołu. Młodzi gracze naszego klubu również szukali swoich szans, a po uderzeniu zza pola karnego Mateusza Sochy futbolówka odbiła się od poprzeczki.

Ostatecznie derby Koszalina juniorów młodszych zakończyły się remisem 1:1 (0:0).