Drugi mecz sparingowy za nami

Napisał Administrator 26.01.2022

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą drugi mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Na koszalińskim euroboisku nasza drużyna zmierzyła się z GKS Manowo.

Mecz zakończył się wygraną naszych ligowych rywali 1:0 (0:0). W pierwszej połowie w znakomitej sytuacji znalazł się Cezary Zalewski, jednak napastnik naszej drużyny posłał futbolówkę obok słupka. Swoje szanse mieli również m.in. Wiktor Sawicki i Daniel Chyła.

Już kilkadziesiąt sekund po zmianie stron technicznym strzałem piłkę w siatce umieścił Jakub Janasik. Kilka minut później ten sam zawodnik ponownie stanął przed szansą, lecz przegrał pojedynek z Adrianem Hartlebem. Ponadto w jednej z sytuacji naszą drużynę od straty gola uratował słupek.

Po drugiej stronie boiska bliski strzelenia gola był Miłosz Kozioł, jednak futbolówka odbiła się od słupka. Swoich okazji szukali także Maksymilian Boczek i Cezary Zalewski.

Gwardia Koszalin - GKS Manowo 0:1 (0:0)

Skład Gwardii: Hencel - Maciąg, Wojciechowski, Wróblewski, Czyżyk, Chyła, Pawlak, Boczek, Kozioł, Zalewski, Sawicki. Grali również: Hartleb - Bazgier, Bachleda.