Gol w debiucie

Napisał Administrator 16.07.2017

Były zawodnik naszego klubu - Robert Ziętarski, zadebiutował w oficjalnym meczu w barwach Puszczy Niepołomice. Debiut okrasił strzeleniem bramki.

Beniaminek pierwszej ligi zmierzył się w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu z zaplecza ekstraklasy 3:1.

Popularny "Ziętar" pojawił się na placu gry w 68. minucie meczu i już niespełna dwie minuty później wpisał się na listę strzelców.

W sobotę awans do dalszej fazy wywalczyła także Drutex-Bytovia Bytów z Bartłomiejem Poczobutem w składzie. Pierwszoligowiec wygrał na wyjeździe z ŁKS 1926 Łomża 4:2. Były gracz naszego klubu przebywał na murawie przez pierwsze 45 minut.

Nie powiodło się natomiast Cezaremu Palusowi (MKP Szczecinek), Łukaszowi Szymańskiemu (Kotwica Kołobrzeg) oraz Wojciechowi Wójcikowi (Gryf Słupsk). Zespoły byłych zawodników naszego klubu nie sprostały odpowiednio: Błękitnym Stargard, GKS-owi Tychy oraz MKS-owi Kluczbork.