Grała młodzież

Napisał Administrator 31.10.2017

Podczas minionego weekendu kolejne spotkania o ligowe punkty rozegrały nasze drużyny młodzieżowe. Niestety, ze względu na panujące warunki, nie wszystkie zespoły wybiegły na murawę.

Nasze drużyny juniorskie udały się do Szczecina. Pojedynek juniorów starszych ze Świtem Skolwin został odwołany ze względu na zły stan boiska. 

O punkty powalczyli za to juniorzy młodsi. Podopieczni Aleksandra Skórki pokonali Prawobrzeże Szczecin 6:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartosz Kaźmierczak, po jednym golu dołożyli Mateusz Socha, Kacper Płachta, Przemysław Beśka oraz Aleksander Szczepański.

Ze zmiennym szczęściem grali w miniony weekend nasi trampkarze. Rocznik 2003 poszedł śladem zespołu seniorów i ograł w niedzielę swoich rówieśników z Błękitnych Stargard 3:0. Do siatki trafili Kornel Ryczowski, Kacper Umiński i Paweł Muzyka.

Ich rok młodsi koledzy przegrali z Prawobrzeżem Szczecin 1:3. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Szperlak.

Nasze zespoły rywalizujące w Koszalińskiej Lidze Młodzików grały o punkty ze swoimi rówieśnikami z AP Szczecinek. Rocznik 2005 wygrał swoje spotkanie 2:1 po golach Patryka Sobolewskiego i Jakuba Małanecza. 

Pojedynek rocznika 2006 obu klubów zakończył się remisem 2:2. Na listę strzelców wpisali się Kamil Prokopowicz i Marcel Graczyk.

W zmaganiach regionalnych młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2007/2008 mieli rywalizować z Wiekowianką/SP Dobiesław. Spotkanie zostało jednak odwołane ze względu na zły stan boiska.