Grała młodzież

Napisał Administrator 08.06.2021

W ostatnich dniach kolejne mecze o ligowe punkty rozegrały nasze drużyny młodzieżowe.

Juniorzy starsi ograli w meczu na szczycie wojewódzkich rozgrywek Chemika Police 5:0. Trzykrotnie do siatki trafił Cezary Zalewski, po jednym trafieniu dołożyli Kacper Umiński i Jakub Żelewski.

Juniorzy młodsi wygrali w meczu I ligi okręgowej z Victorią Sianów 10:1. Cztery razy na listę strzelców wpisał się Daniel Pec, po dwa gole strzelili Mateusz Marszałek i Krzysztof Szperlak, ponadto do siatki trafili również Jakub Aleksander i Dominik Wardak.

Występująca w zmaganiach regionalnych drużyna trampkarzy, wygrała Ikarem-Pomorzaninem 7:1. Trzykrotnie bramkarza rywali pokonał Maksymilian Sobko, ponadto na listę strzelców wpisali się także Daniel Wojciechowski, Mateusz Marszałek, Kamil Prokopowicz i  Michał Karasiński.

Dwa spotkania w ostatnich dniach rozegrali w zmaganiach wojewódzkich nasi młodzicy starsi. Nasz zespół wygrał z Salosem Szczecin 11:0, a następnie ograł Dąb Dębno 6:0. Młodzicy młodsi ograli Pogoń Football Schools Szczecin 4:0.

Swoje mecze rozegrały również nasze zespoły młodzików występujące w zmaganiach regionalnych. Gwardia I wygrała z Akademią Mielno 8:2, z kolei Gwardia II ograła Victorię SP2 Sianów 11:0.