Grała młodzież

Napisał Administrator 26.10.2022

W ostatnich dniach kolejne mecze o ligowe punkty rozegrały również nasze drużyny młodzieżowe.

Juniorzy starsi sięgnęli po drugie w tym sezonie zwycięstwo, ogrywając na wyjeździe Arkonię Szczecin 4:2. Dwukrotnie do siatki trafił Joachim Nowicki, po jednym golu dołożyli Mateusz Marszałek i Marcel Graczyk.

Juniorzy młodsi rywalizowali w poniedziałkowy wieczór ze swoimi rówieśnikami z Salosu Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a gola dla naszej drużyny strzelił Joachim Nowicki.

Dwa mecze w ostatnich dniach rozegrali trampkarze starsi. W weekend nasz zespół ograł na wyjeździe Świt Szczecin 2:0 po bramkach Adriana Parola i Jakuba Kuleszy, z kolei w środę w meczu na szczycie wojewódzkich rozgrywek, nasza drużyna wygrała z Akademią Pogoń Szczecin 2:1, wykonując ważny krok w kierunku baraży o awans do Centralnej Ligi Juniorów U15. Gole dla naszego zespołu strzelili Dawid Więckowski i Adrian Parol.

Kolejne mecze mają za sobą również nasze drużyny młodzików występujace na szczeblu wojewódzkim. W Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego, Gwardia I ograła w meczu derbowym swoich rówieśników z Bałtyku Koszalin 4:0, z kolei Gwardia II zremisowała na wyjeździe Football Arena II Szczecin 3:3.

W Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego, Gwardia I po emocjonującym meczu ograła Akademię Pogoń Szczecin 5:3. Gwardia II uległa Czarnym Szczecin 1:5.

Nasz zespół występujący w Regionalnej Lidze Juniorów Młodszych uległ na wyjeździe Pomorzaninowi Sławoborze 1:2. W Regionalnej Lidze Trampkarza nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Hubertusem Biały Bór 3:0. Kolejne mecze rozegrały również rywalizujące w regionalnych zmaganiach nasze drużyny młodzików. Gwardia I ograła w sobotę Wiekowiankę Wiekowo 5:0, a w środę ograła Bałtyk Koszalin 4:1. Gwardia II uległa w weekend Zrywowi Kretomino 1:3.