Juniorzy starsi poznali rywala

Napisał Administrator 07.02.2023

Juniorzy starsi poznali swojego rywala w 1/8 finału Zimowego Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN. Przeciwnikiem naszej drużyny w tej fazie będzie Światowid 63 Łobez.

W fazie grupowej Zimowego Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN nasz zespół odniósł komplet zwycięstw, strzelając w trzech meczach piętnaście bramek, tracąc trzy. Nasza drużyna ograła Saturn Mielno 5:0 (trzy gole Miłosz Czadrowski, po jednym trafieniu Cezary Pająk i Mateusz Melkowski), KS Mustang 5:1 (po dwa gole Valery Herezhun oraz Artur Simonchuk, jedna bramka Karol Mazur), a w niedzielę wygrała w Trzebiatowie z Chrobrym Drzonowo 5:2 (po dwa trafienia Aleksander Kliuiko i Marcel Graczyk, jeden gol Artur Simonchuk).

Tym samym nasz zespół awansował do dalszej fazy z pierwszego miejsca w swojej grupie. W 1/8 finału rywalem naszej drużyny będzie występujący na co dzień w grupie czwartej klasy okręgowej Światowid 63 Łobez, który w Zimowym Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN rywalizował w grupie z Vinetą II Wolin, Zniczem Niedźwiedź oraz Pomorzaninem Przybiernów (siedem punktów i drugie miejsce za Vinetą II).

W rozgrywkach klasy okręgowej Światowid 63 Łobez zajmuje w swojej grupie po jesiennych grach ósme miejsce z dorobkiem dwudziestu punktów.

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 13.30 na koszalińskim euroboisku.