Juniorzy zakończyli sezon

Napisał Administrator 11.06.2018

W niedzielę swoje ostatnie spotkania o ligowe punkty rozegrały nasze drużyny juniorskie. Zarówno podopieczni Karola Izmajłowicza, jak i Aleksandra Skórki, zakończyli zmagania w swoich kategoriach wiekowych na podium!

Juniorzy starsi naszego klubu zakończyli sezon efektowną wygraną nad swoimi rówieśnikami z Floty Świnoujście. Nasz zespół zwyciężył na wyjeździe 6:0. Po dwie bramki strzelili w tym spotkaniu Marcin Mańkowski i Marcin Dubielewicz. Po jednym trafieniu dołożyli Mikołaj Nowicki i Mateusz Bachleda.

Drużyna prowadzona przez Karola Izmajłowicza zakończyła sezon w Wojewódzkiej Lidze Juniorów na drugiej pozycji, tuż za plecami Bałtyku Koszalin, wyprzedzając na podium Błękitnych Stargard. W dwudziestu sześciu meczach nasz zespół zdobył 56 punktów.

Na podium zakończyli sezon w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim również nasi juniorzy młodsi. Podopieczni Aleksandra Skórki po znakomitej końcówce sezonu i sześciu wygranych w siedmiu ostatnich meczach, wskoczyli na podium, ustępując FASE Szczecin i Chemikowi Police. Nasz zespół zakończył sezon na trzeciej pozycji z dorobkiem 45 punktów.

W ostatnim pojedynku nasza drużyna ograła na wyjeździe Vinetę Wolin 6:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Rybacki, ponadto do siatki trafili również Kacper Płachta, Przemysław Beśka, Kacper Pawlak i Maciej Głuszek.

Gratulujemy!