Kolejny test-mecz za nami

Napisał Administrator 27.01.2018

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą kolejny mecz sparingowy podczas zimowych przygotowań. Podopieczni Tadeusza Żakiety ograli czwartoligowego Sokoła Karlino 8:0.

Do przerwy nasza drużyna prowadziła 3:0. Rezultat spotkania efektownym strzałem z dalszej odległości otworzył Radosław Mikołajczak. Kolejne bramki w tej odsłonie strzelili Damian Szpak i Adrian Kwiatkowski.

Tuż po zmianie stron czwartego gola dla naszego zespołu zdobył Krystian Przyborowski. W kolejnych minutach trzykrotnie do siatki trafił Przemysław Brzeziański. Na listę strzelców wpisał się również Michał Szubert.

Obok zawodników testowanych w naszym zespole już w środowym meczu z MKP Szczecinek, w pojedynku z Sokołem wystąpili także m.in. wracający do naszej drużyny Robert Ziętarski oraz występujący w poprzednim sezonie w Kotwicy Kołobrzeg, a jesienią w trzecioligowym KP Starogard Gdański - Korneliusz Sochań.

Skład Gwardii: Hartleb - Dondera, Bany, Stańczyk, Maciąg, Mikołajczak, Shinmura, Sochań, Ziętarski, Kwiatkowski, Szpak. Grali również: Dulewicz, Łącki - Bachleda, Silski, Baranowski, Szwak, Ginter, Przyborowski, Szubert, Brzeziański, Karbowiak.