Młodzież atakuje

Napisał Administrator 02.03.2018

Zimą do naszego zespołu dołączyło również kilku młodych, utalentowanych zawodników. Łącznie w kadrze pierwszej drużyny znajduje się aż sześciu graczy w wieku juniorskim.

Do kadry pierwszej drużyny włączeni zostali wyróżniający się zawodnicy zespołu juniorów starszych prowadzonego przez Karola Izmajłowicza – Jakub Czyżewski i Mateusz Bachleda. Pierwszy z wymienionych urodził się 15 kwietnia 2000 roku i występuje na pozycji środkowego obrońcy. Zimą przez kilka dni przebywał na testach w drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Mateusz Bachleda urodził się 26 maja 2000 roku. Ma za sobą grę w młodzieżowych zespołach Bałtyku Koszalina i Arki Gdynia. W zimowych sparingach występował najczęściej po prawej stronie bloku defensywnego i ma olbrzymie szanse, by rozpocząć ligową wiosnę w pierwszym składzie.

Przed rundą wiosenną do naszej drużyny dołączyli również Aleks Silski i Maksymilian Szwak. Pierwszy z wymienionych urodził się 27 marca 2000 roku. Ma za sobą grę w młodzieżowych zespołach Lecha Poznań i Warty Poznań. Jesienią występował w A-klasowym zespole Suchary Suchy Las. W zimowych sparingach występował na pozycjach środkowego obrońcy bądź pomocnika.

Maksymilian Szwak przyszedł na świat 14 stycznia 2000 roku. Podobnie jak Aleks, występował w młodzieżowych drużynach Lecha i Warty. W meczach sparingowych prezentował się po obu stronach bloku defensywnego.

Do kadry pierwszego zespołu naszego klubu dołączył także urodzony 1 września 2000 roku – Jakub Łącki. Młody bramkarz ma za sobą grę w młodzieżowych drużynach Sparty Sycewice, Bałtyku Koszalin, Jantara Ustka oraz Gryfa Słupsk.

Warto dodać, że w kadrze pierwszego zespołu naszego klubu znajduje się również kolejny z zawodników urodzonych w 2000 roku, mający już za sobą debiut w drugiej lidze – Patryk Szabat.

Wszystkim życzymy powodzenia!