Młodzież grała o punkty

Napisał Administrator 13.06.2019

W ostatnich dniach o ligowe punkty walczyły drużyny młodzieżowe naszego klubu rywalizujące w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim.

Juniorzy starsi nie mieli okazji zakończyć ligowych gier na boisku, ponieważ Kotwica Kołobrzeg nie przyjechała do Koszalina i nasz zespół zwyciężył walkowerem.

Dwa spotkania w ostatnich dniach rozegrali juniorzy młodsi. W weekend nasza drużyna pokonała na wyjeździe Energetyka Gryfino 9:0. Trzykrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Wardak, po jednym golu dołożyli Kornel Ryczowski, Bartosz Stankiewicz, Mateusz Socha, Jakub Hencel, Paweł Balicki oraz Piotr Gan.

W środę nasz zespół rozegrał zaległe spotkanie z Arkonią Szczecin. Nasza drużyna uległa na wyjeździe 1:2, a na listę strzelców wpisał się Gracjan Sosnowski.

Trampkarze starsi ulegli w Szczecinie swoim rówieśnikom z Arkonii 1:3. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Jan Chojnacki.

Po kolejne punkty w rundzie wiosennej sięgnęli trampkarze młodsi, którzy ograli na wyjeździe AP Szczecinek 3:2. Do siatki trafili Kacper Brandt, Paweł Kosmalski oraz Jakub Mural.