Rocznik 2011 grał w Przechlewie

Napisał Administrator 25.06.2018

Młodzi gracze naszego klubu z rocznika 2011 mają za sobą kolejne turniejowe doświadczenie. Podczas minionego weekendu nasi wychowankowie brali udział w mocno obsadzonym turnieju Goodvalley Cup w Przechlewie.

Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn, w tym m.in. zespoły z Bytowa, Torunia czy Gdańska. W zmaganiach zobaczyliśmy dwie drużyny naszego klubu. 

W fazie grupowej Gwardia II, która w ostatniej chwili zastąpiła jeden z wycofanych zespołów i występowali w niej przede wszystkim młodziutcy zawodnicy z grupy początkującej, ograła Bałtyk Koszalin 2:1, AP JFA Przechlewo 4:2 oraz Futbolaki II Słupsk 2:1, ulegając Pomeranii I Gdańsk 0:4, Sparcie Złotów 0:2, UKS Sława Jedynka Sławno 0:6 i Football Pro Academy Gdańsk 0:2. Dało to naszej drużynie szóste miejsce w grupie.

Gwardia I ograła w fazie grupowej Pomeranię II Gdańsk 7:0, Futbolaki I Słupsk 5:0, Krajnę Wyrzysk 2:0 i FA Trójmiasto 4:3, remisując z Akademią Młode Talenty Toruń 0:0 oraz ulegając Bytovii Bytów 0:2 i BKTech Myśliwiec Tuchomie 0:1. Nasz zespół zajął w swojej grupie trzecie miejsce.

W spotkaniu o 11. miejsce Gwardia II uległa minimalnie Krajnie Wyrzysk 1:2, z kolei Gwardia I w podobnym stosunku nie sprostała w meczu o piąte miejsce Sparcie Złotów. Nasze drużyny zakończyły zatem silnie obsadzone zmagania na szóstym i dwunastym miejscu.

Cenniejsze jest z pewnością kolejne turniejowe doświadczenie jednej z młodszych grup dziecięcych w naszym klubie. 

W zmaganiach zwyciężyła Pomerania I Gdańsk, przed Bytovią Bytów i Akademią Młode Talenty Toruń.