Trzy zespoły na podium!

Napisał Administrator 29.01.2018

W sobotę rozegrany został wielki finał 58. Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa. W decydujących spotkaniach brały udział trzy zespoły naszego klubu.

O zwycięstwo w kategorii starszej walczyły dwie drużyny naszego klubu. Wysoką dyspozycję z wcześniejszych turniejowych pojedynków podtrzymała Gwardia II, która po wygranych nad Gwardią I i Sokołem Karlino (po 2:0) oraz bezbramkowym remisie z Irasem Czaplinek, wygrała 58. edycję turnieju w kategorii starszej! 

Na drugim miejscu zmagania zakończyła Gwardia I, która obok porażki z Gwardią II, w pozostałych meczach wygrała z Irasem i Sokołem! Na kolejnych pozycjach uplasowały się kolejno Iras i Sokół.

Składy naszych drużyn

Gwardia II: Jakub Koza – Radosław Dawid, Igor Gotowała, Mikołaj Kołowski, Dawid Konieczny, Patryk Sobolewski, Adrian Tomicki i Damian Tymiński.

Gwardia I: Sebastian Sochaj – Bartosz Cypun, Jeremiasz Hirniak, Bartosz Kanarek, Sebastian Kulczyk, Filip Mosiołek, Kamil Prokowicz, Szymon Stąpor i Maciej Zochniak.

Warto dodać, że Jakub Koza z Gwardia II został wybrany najlepszym bramkarzem w tej kategorii.

W kategorii młodszej w wielkim finale zobaczyliśmy Gwardię II. Nasz zespół zanotował w decydujących meczach zwycięstwo nad Pomorzaninem Sławoborze, bezbramkowy remis z Kotwicą Kołobrzeg oraz minimalną porażkę z Gminą Tychowo, kończąc ostatecznie rywalizację na drugim miejscu! W tej kategorii zwyciężyła Kotwica, na trzeciej pozycji uplasował się Pomorzanin, na czwartej - Gmina Tychowo.

Skład Gwardii II: Jan Górka – Jakub Czudowski, Mateusz Marszałek, Maciej Mądrzecki, Sebastian Mielguj, Szymon Pańczyszyn, Bartłomiej Pawlewicz, Marcel Pikuła, Igor Strzelecki, Szymon Strzelecki, Julia Woźniak i Cyprian Zamelczuk. Nie grali w finale: Jakub Kneblewski, Michał Mąka i Paweł Szczur.

Warto dodać, że najlepszą zawodniczką turnieju finałowego wybrana została Julia Woźniak, a najlepszym zawodnikiem - Sebastian Mielguj.