Wygrana z MKP Szczecinek

Napisał Administrator 11.10.2021

Piłkarze naszego zespołu w pełni zrehabilitowali się za poniesioną w poprzedniej kolejce, wyjazdową porażkę z Białymi Sądów i ograli na swoim boisku MKP Szczecinek 3:1.

Już w piątej minucie za zagranie piłki ręką przez jednego z rywali arbiter podyktował rzut karny, jednak Wiktor Sawicki przegrał pojedynek z bramkarzem gości, Mateuszem Sochalskim.

W 33. minucie przyjezdni objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował Michał Barański. Nasza drużyna dość szybko doprowadziła do remisu. Pięć minut później arbiter podyktował drugi w tym meczu rzut karny dla naszego zespołu, a pewnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Myśliński.

W 55. minucie nasz zespół objął prowadzenie. Po dalekim wrzuceniu piłki z autu, Wiktor Sawicki odegrał futbolówkę do Cezarego Zalewskiego, a młody napastnik naszej drużyny pewnym strzałem skierował ją do bramki.

W 73. minucie rezultat spotkania ustalił Wiktor Sawicki. Wcześniej piłkę po prawej stronie boiska rozegrali Fabian Walaszczyk i Daniel Wojciechowski. Po dośrodkowaniu kapitana naszej drużyny, piłka po strzale „Savioli” odbiła się najpierw od poprzeczki, by chwilę później wylądować w siatce po skutecznej dobitce.

Skład Gwardii: Hartleb – Maciąg, Wojciechowski, Czyżewski, Bachleda (46. Kozioł), Chyła, Wróblewski (78. Pawlak), Myśliński (86. Lisiak), Walaszczyk, Zalewski (74. Dubielewicz), Sawicki (89. Ryczowski).