Wyjazdowo z Hutnikiem

Napisał Administrator 26.05.2023

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejny mecz o ligowe punkty. Nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Hutnikiem Szczecin.

Zespół ze Szczecina plasuje się obecnie na szesnastej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów. Hutnik odniósł do tej pory siedem zwycięstw, zanotował cztery remisy i poniósł osiemnaście porażek.

Po jesiennych grach drużyna ze stolicy naszego województwa plasowała się w środku stawki, jednak zimą doszło w Hutniku do sporych zmian kadrowych. Zespół opuściło wielu podstawowych zawodników, a ich miejsce zajęli przede wszystkim młodzi, ambitni gracze, stawiający swoje pierwsze kroki w piłce seniorskiej.

W dotychczasowych spotkaniach z rundy wiosennej, Hutnik sięgnął po sześć punktów, wygrywając jedynie z Chemikiem Police i MKP Szczecinek. W pozostałych wiosennych meczach zespół ze Szczecina zanotował dziesięć porażek.

Jesienny mecz obu drużyn, rozegrany na stadionie przy ulicy Fałata, zakończył się wygraną naszego zespołu 1:0 po trafieniu Marcina Gawrona.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 12:00 na stadionie przy ulicy Nehringa w Szczecinie.

Ostatnie aktualności