Wyniki młodzieży

Napisał Administrator 26.09.2018

Kolejne mecze o ligowe punkty mają za sobą drużyny młodzieżowe naszego klubu.

Juniorzy starsi naszego klubu ograli na wyjeździe swoich rówieśników z Energetyka Gryfino 6:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Piotrowski, po jednym golu dołożyli Gabriel Szygenda, Bartek Kosmalski, Jakub Jarosik i Kacper Płachta.

Dwa spotkania w ostatnich dniach rozegrali juniorzy młodsi. Nasz zespół uległ w weekend Chemikowi Police 0:5, z kolei dziś (środa) nasza drużyna pokonała w zaległym meczu Świt Szczecin 3:0 po trafieniach Macieja Głuszka, Kornela Ryczowskiego i Nikodema Gibuły.

Trampkarze rywalizowali na wyjeździe z Chemikiem Police. Trampkarze starsi wygrali 1:0 po golu Jakuba Żelewskiego, z kolei trampkarze młodsi zremisowali swój pojedynek 2:2. Bramki strzelili Sebastian Kulczyk i Marcel Graczyk.

Kolejne mecze mają za sobą również młodzicy. W I lidze okręgowej młodzika starszego nasz zespół zremisował z AP Szczecinek 3:3. Na listę strzelców wpisali się Michał Kasztelan, Paweł Szczur i Sebastian Mielguj.

W zmaganiach młodzika młodszego nasza drużyna zremisowała z zespołem ze Szczecinka 1:1 po golu Wiktora Kuzemczaka.

W rozgrywkach II ligi okręgowej młodzików Gwardia II zremisowała z Wiekowianką Wiekowo 1:1. Do siatki trafił Jakub Mural. Warto dodać, że w zmaganiach skierowanych do zawodników urodzonych w 2006 roku i młodszych, w naszym zespole wystąpili przede wszystkim gracze urodzeni w latach 2008-2009!